КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ»
Особистий кабiнет абонента
для підприємств і організацій

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вас, що КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖМР реалізував інтернет-технологію взаємодії з aбонентами - юридичними особами. У розділі «Особистий кабінет абонента для підприємств і особи» абоненти можуть бачити і контролювати інформацію по своєму підприємству, інформацію про об'єкти, водолічільники, розрахунки, виставлені рахунки та інше.

Для роботи за даною технологією, просимо Вас оформити заявку з обов'язковим зазначенням офіційної адреси електронної пошти, на яку буде відправлено логін і пароль доступу до Системи, а також будуть відправлятися офіційні повідомлення, інформаційні повідомлення, рахунки та інша інформація.

Оформлену заявку необхідно надіслати по електронній пошті на адресу fop@vodokanal.zt.ua або принести в «Службу обліку та реалізації» КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖМР за адресою м. Житомир вул. Чуднівська (Черняхівського), 120

Після внесення адреси Вашої електронної пошти в базу даних КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖМР, на цю електронну адресу Вам буде надіслано лист з повідомленням про реєстрацію, логіном і паролем доступу до особистого кабіненту Вашого підприємства.

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖМР

Заява на отримання доступу

Прошу надати доступ до системи самообслуговування абонентів на сайті КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖМР (https://cent.vodokanal.zt.ua), разділ «Особистий кабінет для підприємств і організацій».

Реквізити абоненту:

27.09.2022 р. _____________ /____________________/
(печатка, підпис)